Prečo nakupovať klimatizácie u násObjednaním klimatizácie u nás získavate partnera s dlhoročnými skúsenosťami získanými montážou klimatizácií. Montážou sa zaoberáme od roku 1998. Mnohí zákazníci nás poznajú z významných výstav ako sú Coneco, Nábytok a bývanie Nitra, Moddom Bratislava.

Za obdobie našej činnosti sme zrealizovali stovky inštalácií v bytoch, v kanceláriách rôznych firiem, v serverovniach, v potravinárskych prevádzkach, v laboratóriách, v priemyselných objektoch a podobne.

Ak je potrebné navrhnúť optimálne riešenie a nie je možné poradiť na diaľku, náš technik Vás navštívi a na základe obhliadky vašich priestorov vám doporučí najvhodnejšie riešenie klimatizácie pre Vás.

Po vzájomnej dohode zrealizujeme dielo v čo možno najkratšom čase a v maximálnej možnej kvalite.

Aj v prípade že máte v úmysle dať si namontovať u nás zakúpenú klimatizačnú jednotku inej firme so zodpovedajúcou kvalifikáciou radi Vám poskytneme odborné poradenstvo.

Naša starostlivosť o Vás sa predajom nekončí. Na základe Vašich požiadaviek Vám poskytneme pravidelný ale aj mimoriadny servis zariadenia v dohodnutých termínoch.

Budeme radi ak sa tak ako mnohí naši terajší zákazníci presvedčíte o našej serióznosti.

 

 

 

KLIMATIZÁCIE LG - multisplit MONTAŽ KLIMATIZACIÍ LG

KLIMATIZACIE LG